Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Учнівський квиток

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Українська Школа

МАН

Київська Мала академія наук учнівської молоді - #КМАН_SMART_COMMUNITY_2020  Київська Мала академія наук учнівської молоді з нагоди 10-річчя оголошує  про створення об'єднання найрозумніших пошуковців столиці! Цей рік був  досить насиченим, іноді не простим,

«Об’єднані любов’ю до рідної 48-ої гімназії»

02 червня 2023 року вся гімназійна родина вітала випускників 2023 року з Останнім дзвоником. З традиційним  теплим привітанням звернулася до гімназистів директор гімназії – Народний учитель України –Маріанна Іванівна Босенко, яка вручила випускникам відзнаки «Гордість гімназії №48» стипендії, грамоти переможцям Всеукраїнських олімпіад та дипломи переможцям Всеукраїнського захисту МАН України. 
Народний артист України- батько нашої випускниці – Петро Мага, який є Командиром окремого підрозділу «Очі», привітав всіх присутніх. Глядачів вразило романтичне виконання вальсів  2-4  та 11-х класів, які створили атмосферу  неперевершеного гарного настрою, а майстерне виконання пісенних композицій хоровими колективами 3-5 класів об’єднало гімназійну родину у почуті  щирої любові до рідної Альма-матер.

Детальніше: «Об’єднані любов’ю до рідної 48-ої гімназії»

«Творчі дива: Експозиція талантів»

До Дня захисту дітей в гімназії №48 проходила виставка творчих робіт «Творчі дива: Експозиція талантів»

Детальніше: «Творчі дива: Експозиція талантів»

Тиждень іноземних мов

З 29 травня по 1 червня  2023 року в гімназії № 48 проходив Тиждень іноземних мов. Гімназисти всіх класів були задіяні в різноманітних заходах. Зокрема, учні 2-5 класів були учасниками змагання Spelling Bee, а учні 3-9 класів - конкурсу кросвордів. Вчителі організували польсько-французький сніданок з учнями 6-Б класу, провели брейн-ринги для 7-9 класів за темами "Що ти знаєш про Європу?" та "Цікаві факти про Польщу та Францію". Учні 7-8 класів були задіяні в квесті "В світі англомовних країн". А учні 9-10 класів знімали відео своїх ідей по вдосконаленню середньої освіти в Україні.

Детальніше: Тиждень іноземних мов

Щиросердно вітаємо!

Вся гімназійна родина з великою радістю вітає ученицю 4-А класу Барікову Софію, яка стала лауреатом II премії та одержала диплом з відзнакою за артистизм на VIII Всеукраїнському відкритому конкурсі виконавців-інструменталістів «Обдаровані» в номінації «Фортепіано».
Бажаємо талановитій музикантці подальших успіхів, натхнення та нових творчих перемог!

Детальніше: Щиросердно вітаємо!

«Настрій – Перемога!»

26 травня 2023 року в рамках Тижня початкової школи «НУШ- країна дитинства» в гімназії №48 відбувся конкурс малюнку на асфальті «Настрій – Перемога!»

Детальніше: «Настрій – Перемога!»

НУШ-країна дитинства

25 травня 2023 року  у 2- Б класі гімназії №48, класовод – Петровська І.М.,  в рамках  Тижня початкової школи були проведені уроки,  присвячені українській кухні.
Бабуся Сандри- Юлія Миколаівна провела урок,  присвячений українському борщу, де йшла мова про традиції приготування борщу в різних регіонах України.
Мама Софії Латанськоі -  Оксана Іванівна  розповіла про страви украінської кухні по регіонах. І на завершення всі ліпили та смакували варениками.
Щиро вдячна мамам Коломієць Юлії і Дейнеженко Еллі за чудовий майстер-клас з ліплення вареників.

Детальніше: НУШ-країна дитинства

#мій_пухнастий_помічник

Дитинство для кожного з нас – це найпрекрасніша безтурботна пора! Час всеосяжного чарівництва і щирої радості. Безліч позитиву та теплих неповторних моментів радості відчули сьогодні - 26 травня 2023 року - першокласники гімназії №48 через Pet Therapy - анімотерапію - під час зустрічі з чарівною Патріцією, яка показала, чого вона навчилася у школі, яка вона витримана, дисциплінована, привітна і дружелюбна.
Вдячні Yarova Eugeniya за тепло і важливість Ваших ідей!

Детальніше: #мій_пухнастий_помічник

Цікаві квести

У межах тижня початкових класів учні 4-х класів, класоводи- Горбаньова І.В., Вакулюк І.В.-  провели квест, який підсумував роботу у проєктах : 4-А- «Україна-наш спільний дім» та 4-Б- «Україна-це я, Україна -це ми».
Діти працювали у 4 командах на 7 станціях:
«З Україною в серці»,
«Знавці української мови»,
«Народні символи України» ,
«Знавці народної творчості»,
«Поетична станція» ,
«Дитинство» ( асоціативний кущ),
«Незвичні рекорди України».
Учні показали гарні знання,  й те,  що уміють працювати у команді, згуртованість і організованість.

Детальніше: Цікаві квести

"Родина, родина - від батька до сина".

До Дня родини  у рамках Тижня початкової школи «НУШ- країна дитинства» 25 травня 2023 року в 3-А класі на чолі з класоводом Палійчук Л. М., вихователем ГПД Цвєтковою А. В., вчителем англійської мови Лашковою А. С. відбулося свято "Родина, родина - від батька до сина".
Діти  з натхненням розповідали вірші, танцювали, грали на музичних інструментах, співали, показали казку "Рукавичка" англійською мовою. Батьки з захопленням та гордістю дивилися на своїх дітей.                              Бо все найкраще в дітях - від родини!
Привітність, щирість, щедрість, доброта.
Усі традиції народні і святині,
Та мудрість й віра чиста і свята.
Хай славиться рід наш,
Сім'я і родина.
Хай живе у мирі  вся Україна!

Детальніше: "Родина, родина - від батька до сина".

Відкриті профорієнтаційні уроки «Захисту України»

25 травня 2023 року інструкторами відділення рекрутингу та комплектування Шевченківського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки були проведені відкриті  профорієнтаційні уроки «Захисту України» для учнів 9-10 класів гімназії №48.

Детальніше: Відкриті  профорієнтаційні уроки «Захисту України»