Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Учнівський квиток

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Українська Школа

МАН

Київська Мала академія наук учнівської молоді - #КМАН_SMART_COMMUNITY_2020  Київська Мала академія наук учнівської молоді з нагоди 10-річчя оголошує  про створення об'єднання найрозумніших пошуковців столиці! Цей рік був  досить насиченим, іноді не простим,

Вітаємо переможців

03 жовтня 2023 року в гімназії №48 за ініціативою учнів гімназії  відбувся дружній матч між командами сектору ювенальної превенції Шевченківської УП ГУНП та збірною командою учнів 9-11 класів гімназії №48. З рахунком 13:4 перемогли гімназисти. Вітаємо переможців.

Детальніше: Вітаємо переможців

«Дякуємо Вам Воїни – захисники та захисниці України»

Дякуємо всій гімназійній родині – учням, батькам, учителям, всім, хто долучився до благодійної акції «Дякуємо Вам Воїни – захисники та захисниці України». Це адресна допомога для бійців 251 батальйону та їх побратимів, що проводилася в рамках тематичного тижня "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення".

Детальніше: «Дякуємо Вам Воїни – захисники та захисниці України»

«Шкіряний м’яч»

З 26 вересня по 04 жовтня 2023 року дружня родина гімназії №48 приймала у себе команди ЗЗСО Шевченківського району, які змагалися у районних змагань з футболу «Шкіряний м’яч».
26 вересня – Молодша вікова група (1-3 класи)
ЗЗСО №25- ЗЗСО №58
ЗЗСО №38 – ЗЗСО №53
«Кияночка» - ЗЗСО №20
27 вересня – Старша вікова група (4 класи)
ЗЗСО №138 – ЗЗСО №58
ЗЗСО №138 – ЗЗСО 153
02 жовтня – Вікові групи U – 12 років
ЗЗСО №41, 106, 135, 155, НПУ ім. Драгоманова та гімназія №48
04 жовтня – у фіналі грають ЗЗСО №135 та ЗЗСО №106

Детальніше: «Шкіряний м’яч»

До Дня захисників та захисниць України

До Дня захисників та захисниць України 28 вересня 2023 учні 3-х та 4-х класів гімназії№48  із класоводами Воробйовою Л.В., Петровською І.М., Палійчкук Л.М., Косенко С.В.  та вихователем ГПД Цвєтковою А.В
 стали учасниками «Козацьких розваг», які відбулися на Житомирщині.
Діти занурилися в атмосферу поліської садиби з предметами народного побуту. У кожного учасника була можливість спробувати свої сили в козацьких змаганнях, дізнатися багато цікавих фактів про козаків та їх звичаї і насолодитися смачним обідом, звареним у печі.
Діти з захопленням брали участь у «КОЗАЦЬКОМУ КВЕСТІ» -
пізнавальній грі , яка поєднує в собі багато цікавої і корисної інформації з шкільної програми, та естафетні конкурси.
Спілкування з тваринами не залишили нікого байдужими, а прогулянка  «НА ЧЕРВОНУ ГОРУ» та знайомство з скульптурами трипільської культури стали ще однією сторінкою подорожі.
Граючись, навчатися цікаво, корисно та ефективно!

Детальніше: До Дня захисників та захисниць України

«Шлях до Перемоги»

29 вересня  2023 року в гімназії №48 відбувся концерт, «Шлях до Перемоги», присвячений святкуванню професійного свята – Дня вчителя.  Надзвичайно теплими, щирими були вдячні вітання гімназистів своїм улюбленим учителям, а приємними сюрпризами - спільні виступи гімназистів 1-10-х класів та одинадцятикласників, які підтвердили думку про те, що творчих учнів виховують та навчають надзвичайно талановиті вчителі.

Детальніше: «Шлях до Перемоги»

«Так, Я люблю Україну!»

28 вересня 2023 року в гімназії №48 до Дня захисників і захисниць України учні 10-х класів підготували флешмоб «Так, Я люблю Україну!». Атмосфера в залі була надзвичайною! Гімназисти зізнавалися в любові до рідної Батьківщини-України. Гімназійне братерство об’єдналося у спільному виконанні пісні «Так, я люблю Україну!». Віримо в Перемогу!

Детальніше: «Так, Я люблю Україну!»

Всесвітній день мрії.

25 вересня 2023 року -  Всесвітній день мрії. Учні 1-А класу гімназії№48, класовод Горбаньова І.В., обговорили питання: які бувають мрії, чи всі вони здійснюються, як впливає мрія на людей, чи варто людині мріяти. Але в цей час є одна важлива мрія для всіх українців: ПЕРЕМОГА!

Детальніше: Всесвітній день мрії.

«Парасолька»

21 вересня 2023 року в гімназії№48  соціальний педагог Лашкова Г.С. провела інтерактивні заняття  з елементами арт-терапії та музикотерапії для учнів 3-х класів. Під час уроків було проведено арт-терапевтичну вправу «Парасолька» для стабілізації психоемоційного стану дітей та зниження тривожності.

Детальніше: «Парасолька»

День Миру

До Міжнародного Дня миру в гімназії №48 відбулися традиційні флешмоби, майстер-класи з виготовлення голубів миру та творчих учнівських проєктів.

Детальніше: День Миру

Екскурсія до Національного музею народної архітектури та побуту України.

Вересень в цьому році нас балує гарною погодою. Учні 1-А класу гімназії №48 разом з класоводом Горбаньовою І.В. та  батьками 16 вересня 2023 року  їздили на екскурсію до Національного музею народної архітектури та побуту України. Діти і батьки краще познайомилися, разом грали в рухливі ігри.
Ми чудово провели час!

Детальніше: Екскурсія до Національного музею народної архітектури та побуту України.