Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Педагогічна рада

27 серпня 2021 року в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради «Критичний аналіз виконання освітньої програми гімназії на 2020-2021 навчальний рік та першочергові завдання педагогічного колективу на 2021-2022 навчальний рік»

Детальніше: Педагогічна рада 

Педагогічна рада

25 серпня 2021 року в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради
«Використання сучасних інформаційних та Інтернет технологій, творче переосмислення навчальної діяльності для набуття необхідних компетенцій при дистанційній формі роботи, самонавчання, повноційної реалізації змішаного навчання»

Детальніше: Педагогічна рада 

«Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному освітньому середовищі, вільному від будь-яких форм насильства та дискримінації»

22 лютого 2021 року в гімназії №48 відбулась педагогічна рада з виховної роботи «Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному освітньому середовищі, вільному від будь-яких форм насильства та дискримінації», заступник директора з виховної роботи – Чистяк О.І.
Обговорювалися питання:
  • Педагогічна толерантність учителя –класовод Макіна Н.В.
  •  Емоційний інтелект – як передумова розвитку успішної особистості – педагог-організатор Давидов А.П.
  • Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації  – практичний психолог – Заневська Д.Ю.
  • Сучасні методики профілактичної роботи з подолання  негативних проявів серед дітей, методики раннього виявлення дітей, які належать до групи ризику – соціальний педагог Лашкова Г.С.

 

 

Детальніше: «Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному...

Засідання педагогічної ради

24 лютого 2020 року в гімназія №48 відбулося засідання педагогічної  ради «Формування освітнього простору, психологічного клімату на основі педагогіки співробітництва, толерантного, рівноправного ставлення до всіх учасників освітнього процесу, вільного вираження власних переконань, думок» за участю батьківського активу. Під час роботи творчих груп обговорювалися наступні питання з подальшим захистом проєктів:
  1. Безпечний інтернет - психологічний та соціальний вплив. Ризики в інтернеті. Формування культури користувача інтернет ресурсами.
Модератор: вчитель інформатики - Власова І.О.
  1. Використання теорії успіху при формуванні соціально-адаптованої особистості. Педагогіка співробітництва.
Модератор: педагог-організатор Давидов А.П.
  1. Емоційний інтелект – запорука успішної взаємодії з соціумом.
Модератори: практичні психологи – Білоноженко М.С., Заневська Д.Ю.
  1. Безпечне життя гімназистів. Формування позитивного  психологічного клімату в умовах сьогодення.
Модератор: соціальний педагог Лашкова Г.С.

Детальніше: Засідання педагогічної  ради

«Методи і технології навчання іноземній мові, які забезпечують реалізацію іншомовних комунікативних знань і компетенцій учнів, необхідних для життєдіяльності в сучасному Європейському соціумі»

16 грудня 2019 року в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради «Методи і технології навчання іноземній мові, які забезпечують реалізацію іншомовних комунікативних знань і компетенцій учнів, необхідних для життєдіяльності в сучасному Європейському соціумі». Вчителі кафедри іноземних мов поділилися новітніми  методами, які вони використовують у своїй роботі для формування у гімназистів  комунікативної компетенції за стандартами програми НУШ, через реалізацію проектів eTwinning як приклад між культурного та міжпредметного партнерства, методу проектів як ефективного засобу інтеграції учнів у культурологічні простори Франції, Польщі, Англії.

Детальніше: «Методи і технології навчання іноземній мові, які забезпечують реалізацію іншомовних...