Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Засідання педагогічної ради

20 лютого 2023 року в гімназії №48 відбулось засідання педагогічної ради за темою
 «Формування безпечного та здорового  освітнього середовища – реалізація всебічного інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку гімназистів, їхнього потенціалу»
Робота в групах з подальшим захистом проєктів:
 • Принципи позитивного виховання. Виховання на цінностях. Модератори: І.В. Вакулюк, І.В. Горбаньова
 • Відстеження рівня психологічного комфорту мотивації навчання, рівня соціалізації – запорука подальшої успішності особистості. Модератор – А.С. Лашкова.
 • Педагогіка партнерства – необхідна умова діалогу взаємодії, взаємоповаги. Модератор – Давидов А.П.
 • «Територія порозуміння». Актуальність психологічного супроводу. Запобігання конфліктним ситуаціям через медіацію.  Модератор - Заневська Д.Ю.

Детальніше: Засідання педагогічної ради

«Швидка зміна підходів до здійснення освітньої діяльності та методик навчання – умова реагування на виклики сьогодення та забезпечення якості надання освітніх послуг. Передумова необхідності переходу до змішаного навчання»

 01 листопада 2022 року  в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради «Швидка зміна підходів до здійснення освітньої діяльності  та методик навчання – умова реагування на виклики сьогодення та забезпечення якості надання освітніх послуг. Передумова необхідності переходу до змішаного навчання», на якому вчителі обговорили питання покращення освітньої діяльності в умовах воєнного стану:
 • складність роботи вчителя при одночасовій організації оф-лайн, он-лайн та дистанційного навчання;
 • ефективність застосування інформаційних, Інтернет технологій, освітніх  ресурсів при  змішаній формі навчання;
 • збереження принципів академічної доброчесності.

Детальніше: «Швидка зміна підходів до здійснення освітньої діяльності  та методик навчання – умова реагування...

Педагогічна рада

27 серпня 2021 року в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради «Критичний аналіз виконання освітньої програми гімназії на 2020-2021 навчальний рік та першочергові завдання педагогічного колективу на 2021-2022 навчальний рік»

Детальніше: Педагогічна рада 

Педагогічна рада

25 серпня 2021 року в гімназії №48 відбулося засідання педагогічної ради
«Використання сучасних інформаційних та Інтернет технологій, творче переосмислення навчальної діяльності для набуття необхідних компетенцій при дистанційній формі роботи, самонавчання, повноційної реалізації змішаного навчання»

Детальніше: Педагогічна рада 

«Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному освітньому середовищі, вільному від будь-яких форм насильства та дискримінації»

22 лютого 2021 року в гімназії №48 відбулась педагогічна рада з виховної роботи «Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному освітньому середовищі, вільному від будь-яких форм насильства та дискримінації», заступник директора з виховної роботи – Чистяк О.І.
Обговорювалися питання:
 • Педагогічна толерантність учителя –класовод Макіна Н.В.
 •  Емоційний інтелект – як передумова розвитку успішної особистості – педагог-організатор Давидов А.П.
 • Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації  – практичний психолог – Заневська Д.Ю.
 • Сучасні методики профілактичної роботи з подолання  негативних проявів серед дітей, методики раннього виявлення дітей, які належать до групи ризику – соціальний педагог Лашкова Г.С.

 

 

Детальніше: «Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів гімназії в сучасному...