Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Учнівський квиток

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Українська Школа

МАН

Київська Мала академія наук учнівської молоді - #КМАН_SMART_COMMUNITY_2020  Київська Мала академія наук учнівської молоді з нагоди 10-річчя оголошує  про створення об'єднання найрозумніших пошуковців столиці! Цей рік був  досить насиченим, іноді не простим,

Педагогічна рада

30 серпня 2023 року в гімназії №48 була проведена педагогічна рада:
 1.       Критичний аналіз виконання плану роботи по створенню системи внутрішнього забезпечення якості освіти за 2022-2023 навчальний рік. Освіта під час війни: виклики та вирішення проблемних питань. Затвердження структури навчального року.
2.       Про затвердження структури навчального року.
3.       Про затвердження алгоритму, форм та форматів організації освітнього процесу гімназії під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.
4.       Про ухвалення рішення щодо зарахування результатів навчання з предметів галузей «мистецька», «фізична культура» та інших, отриманих учнями у закладах позашкільної освіти.
5.       Про ухвалення рішення про переведення на 12-бальну систему та зарахування результатів навчання з предметів, що вивчаються у закладах освіти учнями за кордоном та відповідають предметам освітньої програми гімназії.
6.       Про затвердження Освітньої програми для 1-4 класів, 5-6 кл., 7-11-х класів гімназії на 2023-2024 навчальний рік.
7.       Про затвердження навчальних програм Освітньої програми для 5-6 класів на 2023-2024 навчальний рік.
8.       Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку на 2023-2024 навчальний рік.
9.       Про оцінювання навчальних досягнень учнів 5-х класів.
10.     Про затвердження результатів роботи з реалізації проекту «Професійний розвиток вчителів гімназії у застосуванні Інтернет ресурсів для впровадження   елементів змішаного навчання».
11.     Про створення комісії з академічної доброчесності.
12.     Про дотримання правил техніки безпеки працівниками гімназії та безпеки життєдіяльності учнями гімназії, проведення інструктажів, враховуючи дію правового режиму воєнного стану в Україні.