Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

Зустрілися з ветеранами Другої Світової війни.

11 жовтня 2016 року учні 7-А класу на чолі з учителем української мови та літератури Лінчук А.М., класним керівником Крамар І.Б., учителем мистецтва Коваленко А.М.та завідуючою бібліотекою Чумак Т.Л. побували у бібліотеці імені Є.Плужника, де зустрілися з ветеранами Другої Світової війни.
Ця зустріч не була випадковою, адже 6 листопада 1943 року, 73 роки назад, проявивши масовий героїзм, мужність і самопожертву, радянські солдати звільнили столицю України – місто Київ.
Цікавими і змістовними були виступи дідусів та бабусь – очевидців та учасників тих подій. Найбільше гімназистам запам’яталася промова сивочолого ветерана Петра Олексійовича Філоненка, який 1941 року, коли йому було лише 11 років, втік на фронт і пристав до полку. Протягом війни він сім разів утікав з німецького тилу, два рази був заживо похоронений, але дивом залишався живим. Свою розповідь Петро Олексійович доповнював цікавими фактами, цифрами, також фотографіями зі своєї книжки «Война глазами юного солдата».
Учні подарували ветеранам святковий концерт, продемонструвавши літературно-музично композицію, присвячену всім тим, хто пройшов війну, тим, чиї імена навіки закарбувалися в нашій пам’яті.