Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
843691

Проект "Відкритий лист"

Qr-код

Щоденник.ua

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "радість життя"
Дорогі наші діти!
Шановні батьки!
Ось пролетів ще один навчальний рік наших дітей. Він був насичений змістовним навчанням, цікавими подіями, новими зустрічами і відкриттями!
Попереду - довгоочікувані літні канікули! Нехай відпочинок буде для вас яскравою подорожжю у безмежний світ нових вражень, позитивних емоцій і неперевершеного відкриття нашого дивовижного світу.
Хай оточують вас лише добрі друзі, а оселі завжди будуть наповненні теплом, радістю і любов’ю рідних!
Вперед до нових обріїв!  Натхнення вам, дорога наша гімназійна родино, для нових творчих успіхів і життєвих перемог!
ПРОТЕ НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ.

Гуляти і гратися потрібно в місцях, які призначені для цього;


Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти;


Під час ігор у небезпечних місцях можна отримати травми і каліцтва різного ступеня тяжкості;


Слід дотримуватися правил пожежної безпеки;


Під час відпочинку на узбережжі необхідно обов’язково дотримуватися правил  поведінки на воді й поблизу неї;


Під час ігор не варто демонструвати безглузду хоробрість однолітками, стрибати з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись як найвище на дерево;


Не можна вживати в їжу незнайомі рослини і продукти;


Не можна сідати в незнайомі автомобілі і розмовляти з незнайомими людьми;


Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Потрібно про місце його знаходження дорослим. 

  Ваші вчителі
 

Зустрілися з ветеранами Другої Світової війни.

11 жовтня 2016 року учні 7-А класу на чолі з учителем української мови та літератури Лінчук А.М., класним керівником Крамар І.Б., учителем мистецтва Коваленко А.М.та завідуючою бібліотекою Чумак Т.Л. побували у бібліотеці імені Є.Плужника, де зустрілися з ветеранами Другої Світової війни.
Ця зустріч не була випадковою, адже 6 листопада 1943 року, 73 роки назад, проявивши масовий героїзм, мужність і самопожертву, радянські солдати звільнили столицю України – місто Київ.
Цікавими і змістовними були виступи дідусів та бабусь – очевидців та учасників тих подій. Найбільше гімназистам запам’яталася промова сивочолого ветерана Петра Олексійовича Філоненка, який 1941 року, коли йому було лише 11 років, втік на фронт і пристав до полку. Протягом війни він сім разів утікав з німецького тилу, два рази був заживо похоронений, але дивом залишався живим. Свою розповідь Петро Олексійович доповнював цікавими фактами, цифрами, також фотографіями зі своєї книжки «Война глазами юного солдата».
Учні подарували ветеранам святковий концерт, продемонструвавши літературно-музично композицію, присвячену всім тим, хто пройшов війну, тим, чиї імена навіки закарбувалися в нашій пам’яті.